Styret 2016/2017

Kampen Historielags styre består av:
Ragnhild Hoel Leder Ragnhild.hoel@gmail.com
Kari Korbøl Nestleder karkor@online.no
Line Arneberg Styremedlem line.arneberg@gmail.com
Arne Kristiansen Styremedlem arkristi@online.no
Ivar Nygaard Varamedlem ivar_nygaard@hotmail.com
Terje Berner Varamedlem terje@t-berner.no
Mona Larsen Varamedlem mon-la@online.no
Lasse Solberg Redaktør lasse.solberg@getmail.no

Redaktøren er fristilt fra styret.

 

Valgkomité 2016:
Cecilie Gihle cecilie.gihle@gmail.com
Helene Huljev helene.huljev@gmail.com
Vidar Johansen v.joh@online.no

 

Bli medlem!

Medlemsavgift:
kr 225 per år

Til innmeldingsskjema

Lik oss på Facebook!

Bestill “Tilværelsen på Kampen”

Bok: Tilværelsen på Kampen

Bestill historielagets nye bok om Kampen.